O nas

Robimy to, co lubimy, dzięki temu robimy to najlepiej.

Początki

DCI Power, sp z o.o. powstała 3.10.2007r z połączenia dwóch niezależnych działów księgowo-podatkowych z ponad 10-letnią tradycją. DCI Power sp. z o.o. bardzo szybko zaczęła zaliczać się do grona wiodących czeskich firm. Należała do jednych z pierwszych przedsiębiorstw specjalizujących się w deklaracjach celnych i zabezpieczających realizację wykazów danych o ruchu towarów między Słowacją a pozostałymi krajami członkowskimi UE (tzw. Intrastat). Z czasem firma DCI zaczęła także oferować porady w sprawach celnych. Ostatnim rodzajem usług, którymi firma DCI rozszerzyła swoją ofertę była ewidencja podatkowa i księgowość. Jednymi z pierwszych znaczących klientów naszego przedsiębiorstwa były firmy tj.: Schenker, Atlas Copco, Moet Hennessy czy Inditex.

Firma DCI Power sp. z o.o. ma swą siedzibę w Kolíně (Republika Czeska). W 2013 r. przedsiębiorstwo zdecydowało się rozszerzyć pole swojej działalności, otwierając swój pierwszy oddział w Pradze.

“Już od samego początku stawialiśmy na indywidualne podejście do klienta. Być może brzmi to jak cliché, ale naprawdę troszczymy się o swoich klientów. Doskonale rozumiemy, że ich zadowolenie z naszych usług jest kluczowe w tym, by ich przy sobie utrzymać. Jest to także jeden z powodów, dla których staramy się nie przesadzać z ekspansją naszej firmy. Chcemy się rozwijać, i tak też się dzieje. Ale robimy to stopniowo. Chcemy bowiem uniknąć sytuacji, w której będziemy mieć setki klientów, ale nie będziemy mieć dla nich czasu ani dostatecznej liczby przeszkolonych pracowników itd. Dzięki takiemu podejściu, wciąż udaje nam się zachować wysoką jakość świadczonych przez nas usług.”

Jaroslav Štěpán
DCI Power, Sp. z o.o.

Jak powstałą nazwa firmy? (DCI Power)?

Skrót DCI składa się z trzech początkowych liter nazw, naszym zdaniem, najistotniejszych usług, które oferuje nasz firma.

  • Dane a účtovné poradenstvo (Podatki i porady księgowe)
  • Cło, VAT i ich wyliczenia)
  • Intrastat i komunikacja z urzędami celnymi)

Słówko Power znaczy, że właśnie w tych trzech obszarach tkwi nasza największa siła i nie boimy się powiedzieć, że należymy do czołówki. Tak właśnie powstała nazwa DCI Power.

Kto założył DCI Power?

Firmę założyli dwaj wieloletni przyjaciele i przedsiębiorcy Jaroslav Štěpán i Jaroslav Černý. Obaj prowadzili działalność w zakresie usług celnych a także doradztwa celnego i podatkowego. Stąd zrodził się pomysł, aby połączyć oba oddziały w jedną firmę. I tak słowo stało się ciałem. Stąd już pozostał jeden krok do założenia firmy DCI Power sp. z o.o.

Informacje kontaktowe

Kontakty do poszczególnych filii znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Kontakt telefoniczny: +420 321 713 322